PSYCHOLOG

KAMILA TAGLIAFERRO

Jestem magistrem psychologii, Certyfikowanym Superwizorem/Dydaktykiem Poznawczo-Behawioralnym (Certyfikat PTTPB nr 39), Psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym (Certyfikat PTTPB nr 121) oraz Certyfikowanym Psychoterapeutą Schematów (ISST Certificate nr 1088-S).

Należę również do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej , Europejskiego Towarzystwa CBT- EABCT oraz International Society of Schema Therapy ISST.

Praktykę zdobyłam jako terapeuta grupowy na Dziennym Oddziale leczenia Nerwic przychodni lekarskiej WAT, w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza (Szpital Psychiatryczny w Tworkach) na Oddziałach Ogólnopsychiatrycznych oraz jako psychoterapeuta indywidualny w Poradniach Zdrowia Psychicznego w Warszawie. 

Specjalizuję się w psychoterapii pacjentów dorosłych i młodzieży z zaburzeniami: lękowymi, osobowości, nastroju oraz jedzenia (anoreksja, bulimia). Ponadto moje zainteresowania zawodowe związane są też z diagnozą psychologiczną dzieci. Prowadzę również terapię par i małżeństw.

Jestem autorką warsztatów dla pacjentów „W przyjaźni z lękiem”, a także współautorką książki pt. : „Zaburzenia psychiczne i rozwojowe dzieci a szkolna rzeczywistość” (PWN 2016 r.).

Od kilku lat prowadzę zajęcia z psychoterapii poznawczo-behawioralnej dla psychoterapeutów na kursach przygotowujących do certyfikatu PTTPiB.

Od 2016 roku współpracuję z Polskim Radiem Dzieciom oraz Radiem 4 jako ekspert – psycholog/psychoterapeuta, uczestnicząc w audycjach  dotyczących dzieci, rodziców, trudności małżeńskich i tematów związanych ze zdrowiem psychicznym.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji oraz nieustannie dbam o swój rozwój, uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach – głównie z obszaru terapii poznawczo-behawioralnej i terapii schematów.

Prowadzę psychoterapię oraz superwizję również w języku angielskim, włoskim i francuskim.

Pracuję na co dzień w Warszawie, jako psychoterapeutka w prywatnej praktyce – Gabinet Psychologiczny PsychoLab oraz w ośrodku Poza Schematami oraz jako superwizor w Szkole Psychoterapii Crescientia.

Zajmuje się:  Kontakt

 •   Adres: ul. Niska 19
  05-082 Blizne Łaszczyńskiego
 •   Filia: Hubala Dobrzańskiego 79
  05-082 Latchorzew
 •  Telefon: 502 877 160
 •  Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Poniedziałek - Piątek: 07:00 - 22:00
  Sobota: 07:00 - 15:00
  Niedziela: 07:00 - 10:00
 • Wizytę można umówić telefonicznie lub przez stronę www.medfile.pl, ortomed.booksy.com oraz znanylekarz.pl
 • Nr. konta: 10249000050000450061706263
  Alior Bank SA
 •           
 • REGULAMIN

Współpracujemy z:


Wojciech Blezień www.bledent.pl

Agnieszka Ślusarska-Staniszewska 4line.pl.

Gabinet Psychologiczny Psycholab
Kamila Tagliaferro Psycholab.


Magdalena Tarnowska www.mandroya.com


© 2024 ORTO-MED Rafał Leszcz. Wszystkie prawa zastrzeżone.