TRENING PERSONALNY/MEDYCZNY

Trening personalny/medyczny skierowany jest dla każdego – niezależnie od wieku, płci, indywidualnych potrzeb czy możliwości treningowych. Pozwala całkowicie skupić się na oczekiwaniach osoby trenującej, aby uzyskać swoje cele w szybki i bezpieczny sposób. Ponadto trener podczas takiego treningu jest w stanie dużo bardziej zmobilizować ćwiczącego, zintensyfikować trening oraz wyeliminować błędy treningowe i zapobiec kontuzjom.

Trening personalny/medyczny pod opieką wykwalifikowanego instruktora jest najbardziej efektywną formą ćwiczeń fizycznych.

Trening siłowy - jest to intensywny trening z dużymi obciążeniami zewnętrznymi. Wykorzystuje on podstawowe ruchy złożone wykonywane z wolnym obciążeniem. Celem jest przede wszystkim ukształtowanie umięśnionej sylwetki oraz poprawa wytrzymałości i wydolności organizmu. Trening na siłę przyspiesza również metabolizm i ułatwia spalanie tkanki tłuszczowej. Ponadto ćwiczenia siłowe wspomagają pracę układu krążenia oraz zwiększają produkcję endorfin, tzw. hormonów szczęścia.

Trening cardio - głównym celem tego rodzaju treningu jest poprawa wytrzymałości tlenowej na dłuższych dystansach w szczególności podczas biegania czy jazdy na rowerze. Miejscem dobrym do przeprowadzania ćwiczeń jest zarówno siłownia jak i tereny zielone.

Trening w plenerze - trening ten przeznaczony jest dla osób lubiących przebywać na łonie natury które jednocześnie chcą poprawić swoją kondycję, sprawność fizyczną, spalić niechciana tkankę tłuszczową, ciekawie spędzając czas.

Stretching – są to ćwiczenia, których celem jest poprawa gibkości, elastyczności mięśni i stawów a tym samym zapobieganie urazom i bólom stawów.

Trening funkcjonalny - koncentruje się głównie na prostych  ćwiczeniach z wykorzystaniem masy własnego ciała, mających wzmocnić mięśnie głębokie. Wszystko po to, aby poprawić koordynację oraz uchronić organizm przed drobnymi urazami. Wpływa na poprawę postawy ciała oraz zwalczeniu bólów kręgosłupa. Dlatego też trening funkcjonalny polecany jest osobom, które prowadzą siedzący tryb życia albo pracują w biurze. 

Trening z taśmami TRX - czyli trening w podwieszeniu. Ćwiczenia bazują na naturalnych ruchach które wykonujemy w życiu codziennym dodatkowo fakt iż ćwiczymy z taśmami odciąża nasz układ kostno- stawowy czyniąc ten rodzaj treningu nie tylko efektywnym ale i bezpiecznym.

Trening z kettlebells - trening z odważnikami kettlebells świetnie nadaje się do ćwiczeń ogólnorozwojowych oraz funkcjonalnych dzięki czemu poprawimy ogólną sprawność i siłę mięśniową. 

Trening w domu- to najlepszy wybór dla wszystkich tych, którzy cenią sobie spokój i zacisze domowe. Dzięki ćwiczeniom w miejscu które lubimy trenujemy w swoim tempie i oszczędzamy czas.

Trening motoryczny - to trening mający na celu poprawę formy oraz stanu zdrowia sportowca bądź pacjenta. Wykorzystywany jest głównie w formie spersonalizowanej u osób uprawiających konkretne dyscypliny sportowe.

Przygotowanie do sezonu zimowego – trening przygotowujący do wyjazdu na narty lub snowboard. W skład planu treningowego wchodzą przede wszystkim ćwiczenia siłowe. Równie istotne są ćwiczenia wytrzymałościowe, a także ćwiczenia rozciągające oraz koordynacyjne – zwłaszcza te odpowiedzialne za propriocepcję (czucie głębokie).


  Kontakt

 •   Adres: ul. Niska 19
  05-082 Blizne Łaszczyńskiego
 •   Filia: Hubala Dobrzańskiego 79
  05-082 Latchorzew
 •  Telefon: 502 877 160
 •  Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Poniedziałek - Piątek: 07:00 - 22:00
  Sobota: 07:00 - 15:00
  Niedziela: 07:00 - 10:00
 • Wizytę można umówić telefonicznie lub przez stronę www.medfile.pl, ortomed.booksy.com oraz znanylekarz.pl
 • Nr. konta: 10249000050000450061706263
  Alior Bank SA
 •           
 • REGULAMIN

Współpracujemy z:


Wojciech Blezień www.bledent.pl

Agnieszka Ślusarska-Staniszewska 4line.pl.

Gabinet Psychologiczny Psycholab
Kamila Tagliaferro Psycholab.


Magdalena Tarnowska www.mandroya.com


© 2024 ORTO-MED Rafał Leszcz. Wszystkie prawa zastrzeżone.